Козметика за лице

Класични хигиенски третмани за лице

 

Биолошки третмани

 • НОВО! Мезо терапија со дермо ролери повеќе
 • Thalgo Exceptional – третман за зрела кожа повеќе
 • Thalgo Silicium – комплетен лифтинг за зрела и опуштена кожа повеќе
 • Thalgo третман за хидратација повеќе
 • Afrodita Cosmetics – третман со винотерапија повеќе
 • Dr. Murad – третмани за обнова на кожата повеќе
 • Green Peel – биоорганска ексфолијација на кожата повеќе
 • Dalton – биоензимски третман со овошни киселини повеќе
 • Арома терапија на лице повеќе

Алго третмани

 • Маски од спирулина за масна и проблематична кожa повеќе
 • Маски со витамин Ц и ацерола за подмладувањe повеќе
 • Алгоботаничка маска за избелување и црвенило повеќе
 • Колаген лист маска повеќе

Апарати