Третмани за тело

 • НАЈНОВО***ВАКУСЛИМ 48***…повеќе
 • НАЈНОВО***БОДИМАСТЕР***…повеќе
 • НАЈНОВО!!!   ЛИПО ЛАСЕР ЗА СЛАБЕЕЊЕ И ЗАТЕГНУВАЊЕ НА ТЕЛО… повеќе
 • НАЈНОВО!!! Ново и единствено во АФРОДИТА-С Акустична радиo шок бранова терапија за целулит… повеќе
 • НОВО!!! МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН АПАРАТ LIPO MASSAGE BODY SLIMMER AND COUNTURING… повеќе
 •  КРИОЛИПОЛИЗА-Третман на иднината – Неинванзивна липосукција без диети и вежбање … повеќе
 •  КАВИТАЦИЈА- Револуционерен третман за топење на масните наслаги… повеќе
 •  РАДИОФРЕКФЕНЦИЈА-Револуционен третман против целулит и за затегнување…. повеќе
 • GREEN PEEL-Против стрии, пигментни флеки, пеги,лузни,акнозен грб и опуштена кожа повеќе
 • LPG-ендермологија повеќе
 • ALPHA LED OXY SPA KAPSULA повеќе
 • IPL LASER Тело-трајна редукција на влакна, пигментни флеки и рејувинација повеќе
 • MEGA SUN SOLARIUM повеќе
 • ХИДРОАБРАЗИЈА НА ТЕЛО повеќе
 • МИКРОДЕРМОАБРАЗИЈА ТЕЛО повеќе
 • РЕЛАКС МАСАЖА повеќе
 • ЛИМФНА ДРЕНАЖА МАСАЖА повеќе
 • СПОРТСКА МАСАЖА повеќе
 • ФИЗИКАЛНА МАСАЖА повеќе
 • АНТИЦЕЛУЛИТНА МАСАЖА повеќе
 • РЕФЛЕКСНА МАСАЖА НА СТОПАЛА повеќе
 • МАСАЖА СО ТОПЛИ ВУЛКАНСКИ КАМЕЊА повеќе
 • МАСАЖА СО ТОПЛО ЧОКОЛАДО повеќе
 • WELLNESS АРОМА НА ТЕЛО повеќе
 • THALGO ТРЕТМАН ЗА ТЕЛО СО КАЛ И МОРСКИ СОЛИ повеќе
 • БОДИ ВРАПИНГ ТРЕТМАН ЗА ЗАТЕГНУВАЊЕ СО МАСАЖА повеќе
 • ТРЕТМАН ЗА ГРАДИ повеќе
 • НОВО!!! ФАРМОНА АНТИЦЕЛУЛИТЕН ТРЕТМАН повеќе
 • ВОСОЧНА ДЕПИЛАЦИЈА повеќе
 • НОВО! ШЕЌЕРНА ДЕПИЛАЦИЈА… повеќе
 • НОВО!!! МАДЕРОТЕРАПИЈА- АНТИЦЕЛУЛИТЕН ТРЕТМАН ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛО повеќе