Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Vitality  /  Green Peel® – Ageless future Day Cream 50ml

Green Peel® – Ageless future Day Cream 50ml

2,900.00 ден

4 на залиха

Категории: ,

Опис

Дневна крема која помага да се одржи виталната и убава кожа. Драгоцените состојки како што се изофлавони и алги штитат од губење на влагата и еластичноста. Ботаничките масла (семки од грозје, јојоба, авокадо) ја омекнуваат кожата и ја прават мазна. Се промовира свеж и витален тен.