Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Vitality  /  Green Peel® – Ageless future night cream (50ml)

Green Peel® – Ageless future night cream (50ml)

3,100.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Многу богата крема со изофлавони и масла од арган ја негува и витализира кожата на која и е потребна регенерација преку ноќ. Ефектот наутро: многу поубав изглед на кожата. Ја прави мазна, мека и витализирана. Без минерално масло, без ПЕГ деривати