Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Vitality  /  Green Peel® – Ageless future serum 30ml

Green Peel® – Ageless future serum 30ml

2,900.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Овој посебен производ би требало дополнително да се нанесува пред дневната крема за да ја подобрува виталноста на зрелата кожа. Помага во борбата против различните педизвикувачи за стареење на кожата. Кожата совршено го абсорбира овој крем-гел, кој не содржи ПЕГ деривати, благодарение на неговата лесна структура.