Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Energy Plus Ampoule 7*2ml

Green Peel® – Energy Plus Ampoule 7*2ml

1,700.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Извор на енергија и витамин со коензим Q10 и активирачки коктел од витамини. Долгорочна заштита од слободните радикали благодарејќи на витамините C и E. Кожата е освежена и стимулирана и изгледа мазна, витална и полна со енергија.