Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Regulating  /  Green Peel® – Impurity Control Ampoule 7*2ml

Green Peel® – Impurity Control Ampoule 7*2ml

1,700.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Балансирачка ампула за нечиста и масна кожа. Брзо се апсорбира оставајќи ја кожата матирана. Благодарејќи на екстрактот од тамарин, е подобрено снабдувањето на влага во кожата. Кожата изгледа чисто и е воспоставена рамнотежа, а порите се исчистени.