Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Sensitive  /  Green Peel® -Calm Plus Ampoule 7*2ml

Green Peel® -Calm Plus Ampoule 7*2ml

1,700.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Смирувачки концентрат за непосредна помош со алое вера и пантенол. Иритацијата, црвенилото и други знаци на стрес се намалуваат. Ампулата има смирувачко дејство кое ја засилува одбранбената функција на чувствителната кожа. Без парфем и средства за боење.