Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Regulating  /  Green Peel® – Deep Pore Cleanser (200ml)

Green Peel® – Deep Pore Cleanser (200ml)

2,000.00 ден

4 на залиха

Категории: ,

Опис

Темелно го отстранува вишокот себум, шминката и нечистотите од нормална и масна кожа, без додатно исушување. Без минерални масла, без парабени