Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Regulating  /  Green Peel® – Gel Super Purifiant (50ml)

Green Peel® – Gel Super Purifiant (50ml)

2,200.00 ден

5 на залиха

Категории: ,

Опис

За поинтензивно дневно чистење. Ја чисти и смирува воспалената кожа. Освежителната текстура од пантенол и алое вера лади, а со самото тоа и ја освежува и чисти кожата. Без парабени.