Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Vitality  /  Green Peel® – Global defence cream 50ml SPF 20

Green Peel® – Global defence cream 50ml SPF 20

3,300.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Витализирачка дневна крема која со глобална заштита спречува стареење на кожата под влијание на светлосните зрачење. Ја одржува зрелата кожа витализирана и го подобрува снабдување на влага. Користете GLOBAL DEFENSE CREAM за свеж и младешки изглед на кожата.