Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Handsome Care Cream (40ml)

Green Peel® – Handsome Care Cream (40ml)

Категории: ,

Опис

Хидрирачката заштитна крема ги штити и одржува недопрените бариери на кожата. Кремата видно брзо се апсорбира во кожата не оставајќи масно чувство и рацете стануваат меки. Совршена за патувања или поклон.