Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Herbal care losion 200ml

Green Peel® – Herbal care losion 200ml

2,000.00 ден

6 на залиха

Категории: ,

Опис

Одбраните билнини екстракти и пантенолот ја смируваат, освежуваат и ја хидрираат кожата после чистењето. Овој лосион е идеално решение за чувствителната кожа правејќи ја мека.
Без парабени.