Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Hydrating  /  Green Peel® – Hydra maximum day cream 50ml

Green Peel® – Hydra maximum day cream 50ml

2,900.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Лесно размазнувачка крема која содржи максимум хидрирачки соостојки. Тие помагаат во задржувањето на хидратацијата благодарение на вредните природни масла. Интегрираната MoistureLab технологија овозможува хидрирање слој по слој од длабокиот епидерм до површината на кожата. Хидратантион ефект овозможува убав тен на кожата. Без минерални масла, парабени, PEG деривати.