Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Hydrating  /  Green Peel® – Hydra Maximum Night Ceam 50ml

Green Peel® – Hydra Maximum Night Ceam 50ml

2,900.00 ден

3 на залиха

Категории: ,

Опис

Богата крема која пружа интензивна влажност во текот на ноќта и ја негува и потхранува кожата. Дехидрираните бори и чувството на затегнатост исчезнуваат. Кожата е повторно мека и свежа. Без минерални масла, парабени, ПЕГ деривати кои содржат емулзија и силикон.