Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Mela White  /  Green Peel® – Mela white active c serum 30ml

Green Peel® – Mela white active c serum 30ml

3,400.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Основа за рамномерна пигментација. Нежно ги изедначува хиперпигментациите со хидрирачки и витализирачки ефект. За блескав и изедначен тен. Без парабени, парафинско масло, средства за боење и ПЕГ деривати.