Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Mela White  /  Green Peel® – Mela white day cream 50ml SPF 20

Green Peel® – Mela white day cream 50ml SPF 20

3,600.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Нова формула со избалансиран комплекс на активни состојки и УВ филтер помага да се изедначи постоечката хиперпигментација и спречува формирање на нови пеги. За складен изедначен тен. Без минерални масла, парабени и бои.