Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Mela White  /  Green Peel® – Mela white night cream 50ml

Green Peel® – Mela white night cream 50ml

4,000.00 ден

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Хидратантна ноќна крема со авокадо и масло од макадамија го забрзува процесот за осветлување на кожата. Defensil® ја смирува и регенерира кожата. Таа станува видно мазна и помека. Тенот изгледа изедначено и чисто.