Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Mix & match perfector (30ml)

Green Peel® – Mix & match perfector (30ml)

1,000.00 ден

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

24 часовна нега за осетлива кожа.
Ја смирува кожата, го елиминира чувството на затегнатост правејќи ја кожата мека и мазна. Лесната текстура богата со драгоцени состојки брзо се апсорбира, оставајќи пријатно чувство на кожата.
Без минерални масла.