Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Optimum protection cream 75ml SPF 30

Green Peel® – Optimum protection cream 75ml SPF 30

2,400.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Оваа кадифена дневна крема со SPF 20 обединува секојдневна заштита од од УВ зрачења и влијанија од надворешната средина со ефективен филтер за заштита иод сонце со избрани билни екстракти. Исто така кожата е максимално хидрирана и зацврстена. Кремата за оптимална заштита е исто достапна и во вид на тонирана крема.