Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Perfect skin peeling 50ml

Green Peel® – Perfect skin peeling 50ml

2,900.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Овој кремаст пилинг за лице нежно ја ослободува кожата од претеран себум и мртви ќелии на кожата. Го оплеменува и оживува, освежува тенот.
Без минерални масла.