Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Sensitive  /  Green Peel® – Rosea calm cream 50ml

Green Peel® – Rosea calm cream 50ml

3,000.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Лесна крема за иритирана и воспалена кожа. Пријатна за кожата и помага во намалувањето на чувството на затегнатост. Зелените пигменти имаат траен ефект на намалување на црвенилото.Тенот се изедначува. Без мирис, без минерални масла, без парабени.