Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Sensitive  /  Green Peel® – Sensiderm Cleansing Solution 200ml

Green Peel® – Sensiderm Cleansing Solution 200ml

2,000.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Иновативен, многу нежен 3 во 1 препарат за чистење со мицелар-технологија. Поради специјалната технологија за чистење, посебно е погоден за осетлива и иритирана кожа. Нежно ја отстранува шминката, дури и од очите додека истовремено функционира како тоник. Без мириси, конзерванси, PEG кои содржат површински активни супстанци и алкохол.