Green Peel® – Sensiderm SOS balm (40ml)

3,300.00 ден

Категории: ,

Опис

Инстант помош на чувствителната кожа и црвенилото.
Разладувачкиот балзам веднаш ја смирува кожата и создава заштитен слој околу кожата. Се зголемува отппорноста на кожата и нејзината бариера е стабилна. Иновативен, смирувачки и против воспалителен “Без стрес комплекс”( NO-STRESS Complex) ублажува, смирува и помага на иритираната кожа да се чувствува подобро.