Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Sensitive  /  Green Peel® – Sensiderm stress protect cream 50ml

Green Peel® – Sensiderm stress protect cream 50ml

3,600.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Крема за “SOS” нега со моментален смирувачки ефект на сувата, многу чувствителна и зацрвенета кожа. Чувството на зетгнатост и чешање исчезнуват. Богата формула ослободени од парфеми, алкохол,парабени,обоени агенси,ланолин , PEG деривати и минерални масла и особено пријатна за кожата.