Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Sensitive  /  Green Peel® – Sensiderm sun cream 75ml SPF 50+

Green Peel® – Sensiderm sun cream 75ml SPF 50+

2,400.00 ден

3 на залиха

Категории: ,

Опис

Оптимална заштита со заштитен фактор 50+ за чувствителна кожа. Комбинацијата на кремата со многу високата заштита брзо се апсорбира и не остава леплив слој на кожата. Крема без мирис со многу висока заштита (УВА и УВБ) на сувата и чувствителан кожа.