Image Alt

Shop

  /    /  Beauty Elements, Green Peel  /  Green Peel® – Skin Elixier 50ml

Green Peel® – Skin Elixier 50ml

3,600.00 ден

10 на залиха

Категории: ,

Опис

Најпродаваниот производ, Skin Elixier, е совршено усогласена течност со негувачки, регенеративни својства и дава свеж изглед на сувата и проблематична кожа.
Истовремено ги неутрализира фините линии, штити од сушење и ја штити уморна кожа од слободните радикали. Течноста е богата со ботанички масла, оставајќи ја мазна и мека. Единствена течност која негува и дава нова виталност.
Нема парабени и минерални масла.