Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Special care cream 50ml

Green Peel® – Special care cream 50ml

2,600.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

24-часовна нега за осетлива и сува кожа. Ја смирува кожата, го намалува чувството на затегнатост, оставајќи ја кожата мека и мазна. Лесната текстура богата со драгоцени состојки, брзо се апсорбира, оставајќи пријатно чувство на кожата. Без минерални масла.