Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Regulating  /  Green Peel® – Special regulating cream 50ml

Green Peel® – Special regulating cream 50ml

2,600.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Балансирачка ампула за нечиста и масна кожа. Брзо се апсорбира оставајќи ја кожата матирана. Благодарејчи на екстрактот од тамарин, е подобрено снабдувањето на влага во кожата. Кожата изгледа чисто и е воспоставена рамнотежа а порите се исчистени.