Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Super Soft Cleanser (200ml)

Green Peel® – Super Soft Cleanser (200ml)

2,000.00 ден

4 на залиха

Категории: ,

Опис

Млеко за чистење со вредни масла. Нежно ја чисти кожата и спречува нејзино исушување. PH неутрално и особено погодно за отстранување на шминката околу очите.