Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Vitality  /  Green Peel® – Time control eye cream (15ml)

Green Peel® – Time control eye cream (15ml)

3,700.00 ден

1 на залиха

Категории: ,

Опис

Особено делотворна крема за пределот околу очите и подочниците. Бота пептидите и хијалуронските ациди, како и драгоценотоп млеко од чичак ја прават единствената комбинација со која се отстранува видливиот умор и кожата добива виталност. Одличен избор за мазна површина на кожата. Зоната под очите станува затегната, подочниците се намалени, а порите пополнети. За младешки изглед!