Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Vitality  /  Green Peel® – Time control night cream (50ml)

Green Peel® – Time control night cream (50ml)

5,700.00 ден

2 на залиха

Категории: ,

Опис

Збогатена нега на кожата во луксузна класа. Иновативна формула ги комбинира антикликацијата со премиум матричните пептиди. Ексклузивната комбинација на состојки ја подржува природната функција на кожата и ја одржува влажноста на кожата во текот на ноќта.Резултатот е блескава, свежа и мазна кожа следното утро.