Image Alt

Shop

  /    /  Green Peel, Regulating  /  Green Peel® – Pure Skin Cleansing Foam 100 ml

Green Peel® – Pure Skin Cleansing Foam 100 ml

2,000.00 ден

Темелно ја отстранува шминката и нечистотиите од нормална, комбинирана и мрсна кожа. Пената ја остава кожата совршено чиста, давајќи чувство на свежина.

3 на залиха

Категории: ,