Image Alt

Shop

  /    /  Essential, Green Peel  /  Green Peel® – Soft Foam Cleanser 120ml

Green Peel® – Soft Foam Cleanser 120ml

1,400.00 ден

Нежен како млеко за чистење, ефикасен како гел, без чувство на затегнување. Не ги иритира очите, темелно ја отстранува шминката и нечистотијата на кожата. Содржи супстанци кои ја хидрираат кожата во текот на чистењето оставајќи ја мека и нежна.

1 на залиха

Категории: ,