Маникир

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7137″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Покрај хигиенското класично уредување на нокти овде добивате и комплетен третман на Вашите нокти и раце. Се пилингуваат ноктите се ставаат сите потребни витамини и на крај маска и  се завршува со масажна крема со масажа.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Шеќерна Депилација Стомак/Гради/Рамена – Мажи

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]Природен, безбеден и ефективен третман за отсранување на несаканите влакна. 100% природно, 100% хигиенски, без поткожни влакна , без иритации и црвенила ,продолжен период помеѓу две депилации проретчување на влакна до 70% прекрасна нежна и мазна кожа како никогаш досега! (Професионална Шеќерна депилација е безбедена, нежна и ефективна солуција за одстранување на влакна кај жени, […]

Шеќерна Депилација Грб Мажи

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]Природен, безбеден и ефективен третман за отсранување на несаканите влакна. 100% природно, 100% хигиенски, без поткожни влакна , без иритации и црвенила ,продолжен период помеѓу две депилации проретчување на влакна до 70% прекрасна нежна и мазна кожа како никогаш досега! (Професионална Шеќерна депилација е безбедена, нежна и ефективна солуција за одстранување на влакна кај жени, […]

Ладна Депилација Пакет (Нозе, Раце, Препон) – Жени

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7156″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Убаво депилираната кожа е една од главните преокупации на секоја девојка која сака да изгледа убаво и неодоливо.Постојат многу начини да се изведе депилацијата ,секоја има свои придобивки и свои недостатоци. Депилацијата е еден од најраспространетите начини за отстранување на непосакуваните влакна од телото и повеќето жени ја претпочитаат затоа што […]

Ладна Депилација Стомак-Жени

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7163″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Убаво депилираната кожа е една од главните преокупации на секоја девојка која сака да изгледа убаво и неодоливо.Постојат многу начини да се изведе депилацијата ,секоја има свои придобивки и свои недостатоци. Депилацијата е еден од најраспространетите начини за отстранување на непосакуваните влакна од телото и повеќето жени ја претпочитаат затоа што […]

Топла Депилација Интима

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Well-waxed skin is one of the main occupations of any girl who wants to look beautiful. Besides women, who are burdened with this problem, lately there is a growing number of men who want to get rid of unwanted hair. Waxing is one of the most common ways to remove unwanted hair from the body […]

Шеќерна Депилација на Раце-Жени

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7958″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Природен, безбеден и ефективен третман за отсранување на несаканите влакна. 100% природно, 100% хигиенски, без поткожни влакна , без иритации и црвенила ,продолжен период помеѓу две депилации проретчување на влакна до 70% прекрасна нежна и мазна кожа како никогаш досега! Професионална Шеќерна депилација е безбедена, нежна и ефективна солуција за одстранување […]

Масажа на Лице 30мин + Пилинг

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7953″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ако некогаш сте се запрашале зошто вашата кожа секогаш блеска после третманот на лице, тоа не е само поради козметиката која се користи, туку голема улога игра и техника на масажа која буквално ја крева и буди кожата. Правилните движења ќе ја зголемат циркулацијата, ќе ги исцедат лимфните жлезди со што ќе […]

Green Peel Energy со Сет за Домашна Нега

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7378″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Третман со природни билки кои приметно даваат енергија. Ја стимулира крвната циркулација и метаболизмот, што доведува до природно подобрување на текстурата на кожата без ефекти на парутање. Обезбедува на вашата кожа природна енергија која е потребна за обнова на келиите. Помага при редуцирање на неправилностите настанати со стареење, како и нечистотија, […]